Trener personalny Piekary Śląskie

trenerpersonalnyfb

Trener personalny Piekary Śląskie

Chcesz zacząć przygodę z aktywnym stylem życia? Nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, regularnie trenować pod okiem doświadczonego trenera i wykonywać treningi, które są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb? W takim razie trener personalny Piekary Śląskie to osoba, której potrzebujesz. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z podopiecznymi. Uprawnienia trenerskie zdobyłem w 2014 roku, a ponadto ukończyłem liczne szkolenia i kursy, które pogłębiły moją wiedzę. Co więcej, jestem studentem fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, ponieważ niesamowicie zależy mi na tym, by móc holistycznie pomagać osobom, które mi zaufają.

Treningi odbywają się na siłowni Gym For You w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 37.

Zanim rozpoczniesz treningi personalne pod moją pieczą, konieczne będzie przeprowadzenie szczegółowego wywiadu na temat Twojego zdrowia, stylu życia, diety i doświadczenia w sporcie. Dobrze, jeśli będziesz dysponować aktualnymi wynikami badań zdrowotnych, które pozwolą mi dopasować program treningów do Twojego stanu zdrowia. Istotne będzie także wykonanie pomiarów, abyśmy mogli kontrolować Twoje postępy – poziom tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej. Warto też wiedzieć, że jako trener personalny Piekary Śląskie specjalizuję się również w dietach (sprawdź: dieta) i suplementacji, zatem jeśli potrzebujesz kompleksowej pomocy w dążeniu do sukcesu – możesz na mnie liczyć!

Trener osobisty Piekary Śląskie

Brakuje Ci motywacji do regularnych ćwiczeń? Chcesz bezpiecznie osiągnąć swój cel treningowy? A może niepokoi Cię Twój stan zdrowia, kondycja, waga czy kiepska wydolność organizmu? Mogę Ci pomóc. Jako trener osobisty Piekary Śląskie pracuję już wiele lat. Pod moją pieczą trenują podopieczni, którzy sumiennie osiągają swoje sukcesy.

Kiedy warto się do mnie zgłosić?

 • Kiedy chcesz skutecznie pracować nad swoją sylwetką i uniknąć szybkiej rezygnacji;
 • Gdy miałeś przestój w treningach po chorobie, kontuzji lub po prostu przez jakiś czas nie uprawiałeś sportu;
 • Zależy Ci, by pozbyć się dokuczliwych problemów zdrowotnych, wynikających z prowadzonego stylu życia (np. siedząca praca powodująca ból kręgosłupa);
 • Twoim celem jest poprawa kondycji i wydolności, zrzucenie nadprogramowych kilogramów lub zwiększenie siły fizycznej;
 • Masz zamiar wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i wdrożyć bardziej aktywny styl życia niż dotychczas;
 • Chcesz nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń;
 • Planujesz wystartować w zawodach sylwetkowych i chcesz się do nich jak najlepiej przygotować;
 • Masz ambicję, by zrobić formę na lata, a nie tylko na lato!

Trening personalny Piekary Śląskie

Trening personalny Piekary Śląskie jest bezsprzecznie jedną z najefektywniejszych form pracy nad własnym ciałem. Indywidualnie opracuję dla Ciebie plan treningowy, dzięki czemu będziesz wykonywać wyłącznie skuteczne ćwiczenia, adekwatne do Twoich predyspozycji, a nie takie, które mogą Ci zaszkodzić. Wieloletnie doświadczenie w pracy trenera sprawiło, że specjalizuję się w różnych formach treningowych. Wśród nich możemy wyróżnić:

 • Klasyczne treningi indywidualne – podczas nich połączymy różne ćwiczenia (np. aeroby, wzmacnianie, stabilizację), by holistycznie wpłynąć na Twoje ciało i organizm.
 • Treningi grupowe 2-3os. –  plan ćwiczeń dopasowany do Waszych potrzeb i preferencji, by każdy był zadowolony. Ta forma świetnie motywuje do ćwiczenia na maksimum możliwości oraz regularności.
 • Trening siłowy – obejmuje naukę prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń siłowych i pomaga zbudować masę mięśniową, zwiększyć siłę oraz wydolność organizmu.
 • Rehabilitacja po kontuzji – trening dedykowany osobom powracającym do treningów po dłuższej nieobecności, np. spowodowanej urazem czy chorobą.
 • Rekompozycja ciała – forma treningowa dedykowana osobom, które chcą uwidocznić swoją muskulaturę i/lub wziąć udział w zawodach sylwetkowych.
 • Treningi na redukcję – skomponowany w taki sposób, by skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów z uwzględnieniem obecnej kondycji i dopasowaniem ćwiczeń do możliwości.
 • Inne treningi personalne – przez lata pracy jako trener personalny zdobyłem doświadczenie, które pozwala mi prowadzić wiele innych typów treningów, dopasowanych do potrzeb podopiecznych. Wśród nich m.in. trening motoryczny, trening ukierunkowany na rozbudowę masy mięśniowej, trening z wykorzystaniem elementów fizjoterapii, trening funkcjonalny czy trening wytrzymałościowy.

Treningi personalne Piekary Śląskie

Zastanawiasz się, jak przebiegają treningi personalne Piekary Śląskie? To niezwykle indywidualna kwestia, dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam zdrowie i dobre samopoczucie osób trenujących pod moim okiem. Biorę pod uwagę dyspozycję czasową i upodobania podopiecznych.

Treningi personalne odbywają się w siłowni. Podczas nich wykonujemy zarówno ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, jak i i z dodatkowym obciążeniem, na maszynach oraz z różnymi akcesoriami fitness (np. gumy, taśmy, piłki). Program treningów jest zróżnicowany, by dostarczać Twojemu organizmowi dodatkowe bodźce i mobilizować go do osiągania zamierzonych efektów.

Masz pytania? Chcesz umówić się na treningi personalne Piekary Śląskie? Skontaktuj się ze mną – zadzwoń 530 781 847 lub skorzystaj z formularza.

  Formularz kontaktowy

  Kontakt w sprawie treningdietapakiet