Trener personalny Katowice

trenerpersonalnyfb

Trener personalny Katowice

Poszukujesz osoby, która pomoże Ci osiągnąć zamierzoną sylwetkę, poprawić kondycję czy wrócić do aktywności po kontuzji? A może chcesz nauczyć się prawidłowej techniki ćwiczeń? W takim razie trener personalny Katowice to słuszny wybór! Współpracując ze mną, w bezpieczny i skuteczny sposób osiągniesz swój cel treningowy. Od 2014 roku prowadzę klientów mających różne cele, predyspozycje i doświadczenia.

Treningi odbywają się na siłowni Gym For You w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 37.

Do swojej pracy podchodzę bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie chcę, aby moi podopieczni polubili to, co robią. Trening personalny w Katowicach nie ma być przykrym obowiązkiem, ale czasem spędzonym przyjemnie i z pożytkiem. Nawet ciężkie ćwiczenia, po których będziesz niesamowicie zmęczony, powinny sprawiać radość i dawać satysfakcję.

W czym może pomóc trener personalny Katowice? Przede wszystkim warto zdać się na wiedzę i doświadczenie, jakie posiadam. Naszą współpracę poprzedzę szczegółowym wywiadem na temat Twojego zdrowia, samopoczucia, doświadczenia w sporcie, stylu życia, diety czy tego, co chcesz osiągnąć.

Zanim odbędzie się pierwszy trening personalny Katowice, wykonamy pomiary oraz wspólnie obierzemy Twój cel treningowy. Następnie opracuję dla Ciebie indywidualny plan ćwiczeń. Nauczę Cię prawidłowej techniki i będę kontrolował przebieg treningów – abyś czuł się bezpiecznie oraz by wszystko co robisz, przynosiło pożądane efekty.

Trener osobisty Katowice

Każdy ma swoje indywidualne preferencje co do formy treningowej. Niemniej, bez względu na to, czy ćwiczysz w domu, na zajęciach fitness, robisz indywidualne treningi na siłowni czy wybierasz jeszcze inną aktywność, bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na technikę. Trener osobisty Katowice to osoba, która nauczy Cię, jak dobrze i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia. Co więcej, nawet jeśli masz już doświadczenie w treningach, z pomocą trenera możesz skorygować pewne nieprawidłowości, uzyskać fachową poradę i dowiedzieć się, jak jeszcze lepiej osiągnąć cel, do którego zmierzasz.

Jako trener osobisty nie tylko podpowiem Ci, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, ale także opracuję plan działania, zgodny z Twoimi potrzebami. Posiadam wiedzę i doświadczenie w różnych formach treningowych – wśród nich można wyróżnić:

 • Treningi personalne
 • Treningi dla par albo w małej grupie 3-osobowej
 • Trening siłowy
 • Rehabilitacja po kontuzji
 • Rekompozycja ciała
 • Treningi na redukcję
 • Trening motoryczny
 • Ukierunkowany na rozbudowę masy mięśniowej
 • Z wykorzystaniem elementów fizjoterapii
 • Funkcjonalny
 • Wytrzymałościowy i wiele innych.

Pomogę Ci osiągnąć Twój cel. Bez względu więc na to, czy dopiero zaczynasz, chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, zwiększyć wydolność, przygotować się do zawodów sylwetkowych, wrócić do aktywności do przebytym urazie itp. – możesz liczyć na moją wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Treningi personalne w Katowicach

Nie możesz zmobilizować się do regularnych treningów? Nie wiesz od czego zacząć i boisz się postawić pierwsze kroki na siłowni? A może po prostu chcesz skutecznie dążyć do wyznaczonego celu pod okiem doświadczonego trenera? W takim razie trening personalny Katowice to doskonały wybór. Podczas naszej współpracy pomogę Ci:

 • Zredukować tkankę tłuszczową i zbudować masę mięśniową;
 • Zwiększyć siłę, poprawić kondycję oraz wydolność organizmu;
 • Wrócić do aktywności po przerwie, kontuzji, przebytej chorobie czy urazie;
 • Przygotować się do zawodów sylwetkowych;
 • Wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i zmienić styl życia na bardziej aktywny.

Zastanawiasz się, jak wygląda trening personalny Katowice? Jest to kwestia indywidualna, bowiem wszystko zależy od Twoich preferencji, celu i dyspozycji. Na pierwszym miejscu zawsze jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego po przeprowadzeniu wywiadu ustalimy dogodne dla Ciebie terminy spotkań. Plan ćwiczeń jest opracowany tak, by dostarczał Ci zróżnicowane bodźce treningowe – pracujemy z ciężarem własnego ciała, dodatkowym obciążeniem, na maszynach, a nawet z różnymi akcesoriami fitness (np. piłki, gumy itp.)

Pracując jako trener personalny w Katowicach i innych lokalizacjach, zdobywając wiedzę na studiach i licznych szkoleniach, biorąc udział w zawodach sylwetkowych oraz przede wszystkim pracując z moimi podopiecznymi nauczyłem się, że wszystko zaczyna się w głowie! Kluczem do sukcesu jest chęć zmian. Jeśli jesteś gotów na wprowadzenie ich do swojego życia, by czuć się lepiej i zdrowiej – czekam na Twój kontakt! Masz pytania? Chcesz wiedzieć, jak pracuję, upewnić się, czy mogę Ci pomóc w Twoim problemie albo czy jutro rano zaczynamy współpracę? Zadzwoń 530 781 847 lub skorzystaj z formularza.

  Formularz kontaktowy

  Kontakt w sprawie treningdietapakiet