Trener personalny Sosnowiec

trenerpersonalnyfb

Trener personalny Sosnowiec

Jeśli dotąd nie udawało Ci się wytrwać w regularnych treningach albo nie osiągałeś efektów, jakie były Twoim celem – warto zdecydować się na pomoc specjalisty. Jako trener personalny Sosnowiec pracuję od 2014. Prowadzę podopiecznych w wielu lokalizacjach na Śląsku. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę – uczęszczam na studia fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, a także biorę udział w kursach i szkoleniach, które pogłębiają moje umiejętności. W efekcie lepiej odpowiadam na wymagania i potrzeby moich Klientów!

Treningi odbywają się na siłowni Gym For You w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 37.

Prowadzę treningi personalne, skupiające się na różnych aspektach – m.in. redukujące masę tłuszczową, budujące tkankę mięśniową, treningi rehabilitacyjne, poprawiające wydolność organizmu czy też uczę podopiecznych prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń. Czy trener personalny Sosnowiec to osoba, której potrzebujesz, by osiągnąć swój cel?  Poznaj lepiej moją ofertę i upewnij się, że tak właśnie jest!

Treningi personalne w Sosnowcu

Trener osobisty Sosnowiec to osoba, która opracuje dla Ciebie indywidualne treningi, abyś w skuteczny i przede wszystkim bezpieczny sposób osiągnął zamierzone efekty. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad. Dobrze, jeśli będziesz dysponować aktualnymi wynikami badań. Chcę poznać najważniejsze informacje o Twoim stylu życia, diecie, doświadczeniu w sporcie. Wszystko to pozwoli mi dopasować formę ćwiczeń do Twoich predyspozycji, możliwości i celów.

Dlaczego trener osobisty Sosnowiec to słuszny wybór? Wyznaję zasadę, że kluczem do sukcesu jest systematyczność, bezpieczeństwo i wykonywanie ćwiczeń zgodnie z możliwościami naszego organizmu. Moi podopieczny trenują na 100% swoich możliwości, a ich poprzeczka podnosi się wraz ze zwiększeniem wydolności organizmu. Zawsze stawiam na pierwszym miejscu zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego w przypadku treningów personalnych indywidualnie ustalam zasady naszej współpracy – w oparciu o wywiad, postępy w ćwiczeniach oraz Twoje upodobania.

Trening personalny Sosnowiec

Dotychczas nie korzystałeś z oferty trenera osobistego? Zastanawiasz się, jak wygląda trening personalny Sosnowiec? Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz i co chcesz osiągnąć. Biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia, samopoczucie i doświadczenie w sporcie, odpowiednio zoptymalizuję treningi i dopasuję je do Twojego celu. Proponuję wiele wariantów współpracy, ale jestem też zwolennikiem łączenia rożnych form treningowych, by dostarczać Twojemu organizmowi różne bodźce.

Trening personalny Sosnowiec to m.in.:

 • Klasyczne treningi personalne – w tym wariancie łączymy różne formy treningowe, by holistycznie wpłynąć na Twoje ciało (np. cardio, wzmacnianie, stabilizacja).
 • Treningi grupowe 2-3os. – zajęcia w niewielkiej grupie, świetne dla par, przyjaciół, znajomych. Trenowanie w towarzystwie innych to dodatkowa motywacja. Ćwiczenia dopasowane są do Waszych możliwości i potrzeb.
 • Trening siłowy – obejmuje naukę techniki wykonywania ćwiczeń, ale również opiera się na rzeźbieniu sylwetki i pracy nad wydolnością Twojego organizmu;
 • Treningi na redukcję – opracuję indywidualny plan treningowy, ukierunkowany na schudnięcie. Istotny jest tutaj stan zdrowia oraz doświadczenie – dołożę wszelkich starań, aby chudnięcie było bezpieczne, a zarazem skuteczne.
 • Rehabilitacja po kontuzji – chcesz wrócić do formy po przebytym urazie, chorobie, dłuższym przestoju w aktywności? Trening personalny Sosnowiec to świetny wybór – dopasuję ćwiczenia tak, abyś czuł się komfortowo i nie naraził się na kolejne dolegliwości.
 • Rekompozycja ciała – zawody sylwetkowe to jedna z moich specjalności. Pomogę Ci przygotować się do startu w nich, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem w zakresie uwidocznienia muskulatury.
 • Inne treningi specjalistyczne – masz inne potrzeby? W zakresie moich kompetencji są także inne formy ćwiczeń, np. trening motoryczny, trening ukierunkowany na rozbudowę masy mięśniowej, trening z wykorzystaniem elementów fizjoterapii, trening funkcjonalny czy trening wytrzymałościowy.

Trener personalny w Sosnowcu

Zastanawiasz się, jak może Ci pomóc trener personalny w Sosnowcu? Oto przykłady efektów, które mogą wynikać z naszej współpracy!

 • Skuteczna praca nad ciałem i osiągnięciu pożądanej sylwetki.
 • Redukcja tkanki tłuszczowej i uzyskaniu optymalnej masy ciała.
 • Poprawa wyników badań, powrocie do aktywności po urazie czy przebytej chorobie.
 • Redukcja różnych problemów zdrowotnych, wynikających z prowadzonego stylu życia – np. bólu kręgosłupa, kolan.
 • Wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych (sprawdź: dietetyk).
 • Poprawa kondycji i zwiększenie wydolności organizmu.
 • Zbudowanie tkanki mięśniowej, zwiększeniu siły i uwidocznieniu muskulatury.
 • Wiele innych celach, które sobie założysz!

Zapoznaj się z moją ofertą i zadzwoń, by ustalić szczegóły. Masz pytania? Chcesz wiedzieć, jak przebiegają treningi, gdzie możemy ćwiczyć, jakie wyniki badań warto wykonać albo po prostu chcesz porozmawiać? Czekam na Twój kontakt, by rozwiać wszelkie wątpliwości!

Trener personalny w Sosnowcu – zadzwoń 530 781 847 lub skorzystaj z formularza.

Formularz kontaktowy

Kontakt w sprawie treningdietapakiet