Trener personalny Chorzów

trenerpersonalnyfb

Trener personalny Chorzów

Chcesz rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną, ale nie wiesz, gdzie i jak postawić pierwszy krok? Masz doświadczenie w sportach siłowych i różnych treningach, ale teraz chcesz osiągnąć jeszcze więcej i potrzebujesz pomocy specjalisty? A może wracasz po kontuzji, szukasz motywacji lub chcesz nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń? Powodów mogą być tysiące, jednak rozwiązanie jest jedno – trener personalny Chorzów!

Treningi odbywają się na siłowni Gym For You w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 37.


Pracuję jako trener personalny w Chorzowie oraz w wielu innych lokalizacjach od 2014 roku. Przez ten czas zdobywałem wiedzę na studiach fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, na licznych kursach i szkoleniach. Nauka idzie w parze z praktyką, dlatego prężnie rozwijam się w branży i prowadzę wielu podopiecznych. Pod moimi skrzydłami swoje cele sylwetkowe osiągają kobiety i mężczyźni w każdym wieku, a ponadto prowadzę też treningi rehabilitacyjne, pomagające powrócić do sprawności po urazach, redukujące dolegliwości bólowe kręgosłupa i pielęgnujące utrzymanie prawidłowej postawy ciała.

Trener osobisty Chorzów

Indywidualny trening to skuteczny sposób na osiągnięcie zamierzonych efektów w bezpieczny sposób. Trener osobisty Chorzów w 100% skupia się na jednym podopiecznym i dopasowuje plan ćwiczeń do jego potrzeb. W zawiedzie trenera personalnego pracuję już od kilku lat i zawsze stawiam na pierwszym miejscu zdrowie i dobre samopoczucie klientów.

W związku z tym naszą współpracę poprzedzam obszernym wywiadem. Chcę, abyś opowiedział mi o swoim stanie zdrowia, doświadczeniu w sporcie, stylu życia, diecie i celach. Najlepiej, jeśli przedstawisz mi także aktualne wyniki badań, a następnie przejdziemy do wykonania pomiarów. Wspólnie ustalimy Twój cel treningowy oraz zasady naszej współpracy.

W czym może Ci pomóc trener osobisty Chorzów?

 • Owocna i efektywna praca nad sylwetką;
 • Powrót do regularnej aktywności po przestoju w treningach lub przebytym urazie;
 • Redukcja dokuczliwych problemów zdrowotnych, wynikających z siedzącego trybu pracy – np. bólu kręgosłupa, kolan;
 • Uzyskanie lepszej kondycji i większej wydolności organizmu;
 • Zbudowanie pożądanej siły fizycznej i poprawie osiągnięć;
 • Redukcja tkanki tłuszczowej i uzyskaniu odpowiedniej masy ciała;
 • Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych (sprawdź: dietetyk);
 • W przygotowaniu się do zawodów sylwetkowych oraz w wielu innych celach, jakie chcesz osiągnąć!

Treningi personalne w Chorzowie

Nigdy nie miałeś okazji ćwiczyć z trenerem osobistym? Zastanawiasz się, jak wygląda trening personalny Chorzów? Otóż wiele zależy od tego, czego oczekujesz i co chcesz osiągnąć. Istotne są dla mnie Twój stan zdrowia, samopoczucie i doświadczenie, abym mógł odpowiednio zoptymalizować treningi. Dlatego w mojej ofercie dostępne są różne warianty współpracy., Możemy też łączyć wiele form treningowych, by holistycznie wpływać na Twoje ciało i organizm.

Trening personalny Chorzów to m.in.:

 • Treningi personalne – klasyczne treningi indywidualne, łączące różne formy treningowe;
 • Treningi grupowe 2-3os. – zajęcia w małej grupie, które mogą być dla Ciebie świetną motywacją do osiągania lepszych efektów – świetne dla par, przyjaciół, znajomych;
 • Trening siłowy – nauka prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, rzeźbienie sylwetki i praca nad wydolnością;
 • Rehabilitacja po kontuzji – powrót do formy po przebytym urazie, chorobie, dłuższym przestoju w aktywności;
 • Rekompozycja ciała – podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc Ci w uwidocznieniu muskulatury, a także przygotuję do startu w zawodach sylwetkowych;
 • Treningi na redukcję – przygotuję plan treningowych ukierunkowany na schudnięcie, z uwzględnieniem Twójego stanu zdrowia;
 • Inne treningi specjalistyczne – np. trening motoryczny, trening ukierunkowany na rozbudowę masy mięśniowej, trening z wykorzystaniem elementów fizjoterapii, trening funkcjonalny czy trening wytrzymałościowy.

Zapoznaj się z moją ofertą i zadzwoń 530 781 847 lub wypełnij formularz, by ustalić szczegóły. Masz pytania? Chcesz wiedzieć, jak przebiegają treningi, gdzie możemy ćwiczyć, jakie wyniki badań dobrze jest przygotować albo po prostu chcesz porozmawiać? Czekam na Twój kontakt, by rozwiać wszelkie wątpliwości!

  Formularz kontaktowy

  Kontakt w sprawie treningdietapakiet