Oferta

trenerpersonalnyfb

Trener personalny

Współpracując ze mną, w bezpieczny i skuteczny sposób osiągniesz zamierzone efekty. Pracuję jako trener personalny od 2014 roku. Przez ten czas miałem okazję prowadzić wielu podopiecznych, którzy mi zaufali. Wspólnie ustaliliśmy cel działania, a następnie skrupulatnie do niego dążyliśmy. W mojej pracy zawsze stawiam na pierwszym miejscu zdrowie klientów, dlatego zanim rozpoczniesz treningi personalne pod moją pieczą, przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad na temat Twojego zdrowia, doświadczenia, stylu życia i diety.

Prowadzę również treningi w małej 2-3 osobowej grupie. Zadzwoń do mnie i zapytaj o szczegóły takich zajęć.

Trening Indywidualny
150zł/miesiąc
Trening personalny 1:1
Analiza składu ciała
Analiza funkcjonalna ciała
Indywidualna opieka trenerska
Pakiet Treningowy
120zł*/miesiąc
Trening personalny 1:1
Analiza składu ciała
Analiza funkcjonalna ciała
Indywidualna opieka trenerska
Program treningowy
*Cena przy zakupie większej ilości treningów
Treningi grupowe
170zł/miesiąc
Trening w większej grupie 2-3 osoby
Analiza składu ciała
Analiza funkcjonalna ciała
Indywidualna opieka trenerska
Program treningowy
Programy Treningowe
Trening personalny 1:1
Konsultacja treningowa
Analiza funkcjonalna ciała
4-12 tygodniowy program treningowy
Cena ustalana indywidualne

Dobrze, jeśli będziesz dysponować aktualnymi wynikami badań. Na podstawie uzyskanych informacji oraz wykonanych pomiarów ustalimy Twój cel treningowy. Pamiętaj także, że poza tym, że jako trener personalny, specjalizuję się także w dietach i suplementacji. Jeśli będziesz potrzebować kompleksowej pomocy w dążeniu do sukcesu – możesz na mnie liczyć.

Treningi odbywają się na siłowni Gym For You w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 37.

Trener osobisty

Potrzebujesz motywacji, mobilizacji i kogoś, kto pomoże Ci osiągnąć Twój cel? Chcesz bezpiecznie wkroczyć w świat sportu lub masz jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju i zależy Ci na osobie, która Cię przez nią poprowadzi? W takim razie trener osobisty to najlepszy wybór! Pod moim okiem możesz:

 • Skutecznie pracować nad swoją sylwetką,
 • Wrócić do regularnej aktywności po przestoju w treningach lub kontuzji,
 • Pozbyć się dokuczliwych problemów zdrowotnych, wynikających z siedzącego trybu pracy,
 • Poprawić swoją kondycję i wydolność,
 • Zwiększyć siłę fizyczną,
 • Zgubić nadprogramowe kilogramy,
 • Wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe (sprawdź: dietetyk),
 • Zrobić formę na lata, a nie tylko na lato!

Pracując jako trener osobisty, zdobywając wiedzę na studiach i licznych szkoleniach oraz pracując z podopiecznymi nauczyłem się, że najważniejsza zmiana, to ta w głowie. Jeśli jesteś gotów na wprowadzenie zmian do swojego życia, by czuć się lepiej i zdrowiej – skontaktuj się ze mną. Masz jeszcze wątpliwości? W takim razie przedstawię Ci kilka informacji, jak przebiega trening personalny oraz jakie atuty wynikają z takiej współpracy.

Trening personalny

Trening personalny to jedna z najefektywniejszych form pracy nad własnym ciałem. Indywidualnie dostosowane programy treningowe sprawiają, że nie marnujesz czasu na ćwiczenia, które mogą Ci zaszkodzić czy też nie przyniosą pożądanych efektów. Chcesz upewnić się, czy współpraca z trenerem personalnym jest dla Ciebie? Posiadam doświadczenie w różnych wariantach treningów, prezentuję więc kilka ich rodzajów wraz ze specyfikacją, ale pamiętaj, że jeśli masz inny cel lub problem – skontaktuj się ze mną, a powiem, jak mogę Ci pomóc!

 • Treningi personalne – klasyczne treningi indywidualne, holistycznie wpływające na Twoje ciało i organizm. To połączenie różnych ćwiczeń – aerobów, wzmacniania, stabilizacji i innych.
 • Treningi grupowe 2-3os. – lepiej czujesz się w towarzystwie? Wybierz trening dla par albo w małej grupie 3-osobowej. Dopasuję plan treningowy do Waszych potrzeb i preferencji, by każdy był zadowolony.
 • Trening siłowy – nauczę Cię prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, pomogę wyrzeźbić sylwetkę, zwiększyć siłę i wydolność organizmu.
 • Rehabilitacja po kontuzji – wracasz po dłuższej nieobecności? Jesteś po kontuzji i nie wiesz, jak ćwiczyć, by wrócić do formy w bezpieczny sposób? Jestem studentem fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz posiadam ukończone kursy, dzięki którym pomogę Ci w rehabilitacji po przebytym urazie.
 • Rekompozycja ciała – chcesz uwidocznić swoją muskulaturę? Planujesz udział w zawodach sylwetkowych? Pomogę Ci osiągnąć Twój cel. Podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Treningi na redukcję – są to treningi ukierunkowane na schudnięcie i zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Uwzględnię Twoją obecną kondycję i dopasuję ćwiczenia do możliwości, by nadmiernie nie obciążyć stawów, a zdrowo osiągnąć zamierzony efekt.
 • Inne treningi personalne – lata doświadczenia pozwoliły mi także na prowadzenie innych typów treningów, dostosowanych do Twoich oczekiwań. Wśród nich można wymienić: trening motoryczny, trening ukierunkowany na rozbudowę masy mięśniowej, trening z wykorzystaniem elementów fizjoterapii, trening funkcjonalny czy trening wytrzymałościowy.

Treningi personalne

Chcesz wiedzieć, jak przebiegają treningi personalne? Przede wszystkim pamiętaj, że jest to kwestia bardzo indywidualna. Tak jak wcześniej wspomniałem – na pierwszym miejscu stawiam Twoje zdrowie i dobre samopoczucie! Po przeprowadzeniu wywiadu i wskazaniu celu, ustalamy dogodne dla Ciebie terminy spotkań. To Ty decydujesz, jak często chcesz ćwiczyć pod okiem trenera osobistego. Możesz połączyć trening personalny z innymi aktywnościami, np. bieganiem, zajęciami fitness czy sportami drużynowymi i trenować ze mną 1-2 razy w tygodniu, a możemy postawić na regularne dążenie do celu i ćwiczyć 3 i więcej razy.

Masz pytania? Chcesz umówić się na trening personalny? Skontaktuj się ze mną – z pewnością pomogę! Zadzwoń 530 781 847 lub wypełnij formularz.

  Formularz kontaktowy

  Kontakt w sprawie treningdietapakiet