Trener personalny Siemianowice Śląskie

trenerpersonalnyfb

Trener personalny Siemianowice Śląskie

Dotychczas nie umiałeś się zmobilizować do regularnej aktywności? A może ćwiczysz, ale Twój wysiłek nie przynosi pożądanych efektów? Słusznym posunięciem będzie skorzystanie z pomocy doświadczonego trenera. Jako trener personalny Siemianowice Śląskie pracuję od 2014 roku, a ponadto jestem studentem fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i regularnie pogłębiam moją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Moją wiedzę wykorzystuję we współpracy z podopiecznymi. Prowadzę treningi personalne w Siemianowicach Śląskich oraz wielu innych lokalizacjach, dostosowując styl pracy do oczekiwań i potrzeb klientów.

Treningi odbywają się na siłowni Gym For You w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 37.

Dlaczego trener personalny Siemianowice Śląskie to osoba, której potrzebujesz? Przede wszystkim stawiam na Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Nauczę Cię prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń i dopasuję plan treningów do Twoich indywidualnych predyspozycji. W przeciwieństwie do treningów grupowych, tutaj 100% mojej uwagi jest poświęcone wyłącznie Tobie i dążeniu do wyznaczonego celu.

Trener osobisty Siemianowice Śląskie

Jako trener osobisty Siemianowice Śląskie z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak ważną rolę odgrywa bezpieczne trenowanie. W związku z tym naszą współpracę poprzedzam szczegółowym wywiadem zdrowotnym – dobrze więc, jeśli będziesz dysponować aktualnymi wynikami badań. Ponadto interesują mnie prowadzony przez Ciebie styl życia, dieta, doświadczenie w sporcie, upodobania co do ćwiczeń. Na podstawie uzyskanych informacji i wykonanych pomiarów, wspólnie obierzemy Twój cel treningowy i będziemy go realizować.

Podpowiem Ci, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i opracuję indywidualny plan działania. Posiadam wiedzę i doświadczenie w różnych formach treningowych. Wśród nich można wyróżnić:

 • Treningi personalne
 • Ćwiczenia dla par albo w małej grupie 3-osobowej
 • Trening siłowy
 • Rehabilitacja po kontuzji
 • Rekompozycja ciała
 • Treningi na redukcję
 • Trening motoryczny
 • Treningi ukierunkowane na rozbudowę masy mięśniowej
 • Ćwiczenia z wykorzystaniem elementów fizjoterapii
 • Treningi funkcjonalny
 • Trening zdrowotny i wytrzymałościowy

Jako Twój trener osobisty Siemianowice Śląskie pomogę Ci osiągnąć wyznaczony cel. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz ćwiczyć, chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, przygotować się do zawodów sylwetkowych, wrócić do aktywności po kontuzji – dopasuję formę treningu do Twoich potrzeb. Zdaj się na moją wiedzę i wieloletnie doświadczenie!

Trening personalny Siemianowice Śląskie

Trening personalny Siemianowice Śląskie to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz postawić swoje pierwsze kroki na siłowni, zmobilizować się do regularnej aktywności czy po prostu zrobić coś dobrego dla swojego ciała i organizmu. Podczas naszej współpracy pomogę Ci:

 • Zredukować tkankę tłuszczową i zbudować masę mięśniową;
 • Poprawić kondycję i wydolność organizmu;
 • Zwiększyć siłę i poprawić koordynację ruchową;
 • Wrócić do regularnej aktywności po przerwie w treningach, kontuzji czy przebytej chorobie;
 • Przygotować się do zawodów sylwetkowych;
 • Wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe (sprawdź: dieta);
 • Zmienić styl życia na bardziej aktywny.

Jak wygląda trening personalny Siemianowice Śląskie? To kwestia bardzo indywidualna, bowiem wszystko zależy od Twoich preferencji, celu i dyspozycji. Ustalimy cel treningowy, weźmiemy pod uwagę Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i upodobania, ale także dyspozycję. To Ty decydujesz, jak często i w jaki sposób chcesz ćwiczyć, a ja dokładam wszelkich starań, aby w bezpieczny sposób pomóc Ci to osiągnąć! W trakcie spotkań pracujemy z ciężarem ciała, ale też z dodatkowym obciążeniem, na maszynach, a nawet z różnymi akcesoriami fitness (np. piłki, gumy, taśmy TRX itp.).

Trener personalny w Siemianowicach Śląskich

Pracując jako trener personalny w Siemianowicach Śląskich i innych lokalizacjach, zdobywając wiedzę na studiach i licznych szkoleniach, a także przygotowując się do startu w zawodach sylwetkowych nauczyłem się, że wszystko zaczyna się w głowie! Bazą do osiągnięcia sukcesu jest chęć zmian, a w całej reszcie mogę Ci pomóc. Jesteś gotów na zwiększenie swojej aktywności, by czuć się lepiej i zdrowiej? Czekam na Twój kontakt! Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, poznać metody pracy, upewnić się, że mogę Ci pomóc albo zapytać, czy jutro rano zaczynamy współpracę? Daj mi znać!

Trener personalny w Siemianowicach Śląskich – zadzwoń 530 781 847 lub skorzystaj z formularza.

  Formularz kontaktowy

  Kontakt w sprawie treningdietapakiet